Další absolventi kurzu Trust Management získali certifikát „Svěřenský poradce a správce“

Prostřednictvím kurzu svěřenského správce jsme od počátku roku certifikovali téměř dvě desítky absolventů, kteří v ČR začínají poskytovat služby spojené s poradenstvím, zakládáním a správou svěřenských fondů.

Prostřednictvím kurzu svěřenského správce jsme od počátku roku certifikovali téměř dvě desítky absolventů, kteří v ČR začínají poskytovat služby spojené s poradenstvím, zakládáním a správou svěřenských fondů.

Když jsme v lednu tohoto roku otevírali kurz pro zájemce o výkon funkce svěřenského správce, kladli jsme si otázky, jaké zájemce budou tyto kurzy lákat a hlavně z jakých profesních oborů k nám budou přicházet. Nejvíce jsme se ale obávali vzniku davového šílenství kolem svěřenských fondů, protože velký počet zájemců o působení v tomto odvětví a nepřirozený tlak by mohl nevratně znehodnotit tento trh ještě dříve, než se rozvine do soběstačné a stabilně fungující části české ekonomiky.

Naše obavy se naštěstí nenaplnily a již teď je patrné, že svěřenské fondy a služby s nimi spojené se stávají doménou pouze skutečných profesionálů, kteří tvoří vrchol ve svém expertním oboru.

Současní absolventi kurzu se díky své účasti v něm zařadili do úzké a prestižní skupiny podnikatelů, kteří se rozhodli začít podnikat v některé z disciplín související se svěřenskými fondy.  Každý do kurzu vstupoval s již vysokou profesní kvalitou i autoritou v oblasti, kde působí.

Velmi nás těší a je nám ctí, že do nás vložili důvěru a dali nám příležitost je profesně posunout zase o kus dále. Všem absolventům gratulujeme a těšíme se na další spolupráci.

FOTKY Z KURZU:

Svěřenský fond 6

Svěřenský fond 7

Svěřenský fond 8

Svěřenský fond 9

Svěřenský fond 10

 

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

Volně dostupný

Jsme partnerem konference Private Family Wealth, kde je hlavním řečníkem člen 4. generace rodiny Baťa.

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Svěřenská správa je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Svěřenské správy a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu PFW.

28. 2. 2023
5 min.
Volně dostupný

Pavel Kolář moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci

Pavel Kolář, řídící partner a senior trust advisor společnosti Svěřenská správa, moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

9. 11. 2022
2 min.
————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter