Rozšiřte své portfolio služeb

Affiliate program je určen především elitním finančním a majetkovým poradcům nebo specialistům ze souvisejících oborů, jako jsou bankéři, advokáti, notáři, atd.

V průběhu posledních let jsme se stali stabilním a silným partnerem na poli svěřenských fondů. Dobře víme, že náš úspěch nestojí jen na nás a proto jsme vytvořili affiliate partnerský program v rámci kterého nabízíme školení, odbornou podporu a odpovídající honorář.

Chci se stát affilate partnerem

Spojme naše odborné znalosti s potřebami Vašich klientů.

Využíváme naši odbornost, dlouholeté zkušenosti i profesní úsudek a pomáháme našim affiliate partnerům uspokojovat potřeby jejich zákazníků v oblastech s významnou profesní specializací na svěřenské fondy, kterou nejsou schopni pokrýt vlastními silami. Naše jasné zaměření na trustové služby, nevytváří žádné střety zájmů. To nás činí ideálním partnerem pro nezávislé správce aktiv, Wealth manažery, finanční poradce, účetní a ostatní odborníky, jejíž služby souvisí se správou majetku.

Decoration

Pomůžeme Vám naplnit potřeby Vašich klientů.

Spolupráce s naší společností Vám umožní rozšířit Vaše služby o svěřenské fondy a nabídnout tak komplexní řešení pro řízení bohatství Vašich klientů. A to aniž byste zvýšili svou administrativní zátěž nebo výdaje na zaměstnance.

Je to jednoduché, doporučte naše služby klientovi, který uvažuje o svěřenském fondu a my Vás za to odměníme.

Proč spolupracovat s námi

1. Jsme lídrem oboru

Neustále rozvíjíme nabídku trustových služeb, které můžete nabídnout svým zákazníkům. To Vám umožňuje držet krok na trhu finančních služeb, správy majetku a efektivně rozvíjet Vaše podnikání.

2. O Vašeho zákazníka se postaráme

V případě využití naši služeb trust managementu převezmeme řízení celého procesu strukturování a zakládání svěřenského fondu pro Vašeho zákazníka. Vy se díky tomu můžete soustředit na své vlastní priority, jako je vztah se zákazníkem, zprostředkování finančních produktů, nebo správa majetku, který bude podstatou fondu.

3. Máme pro Vás centrum podpory

Naše centrum podpory je přizpůsobeno Vašim potřebám affiliate partnera. Při navázání spolupráce získáte kontakt na key account manažera, který se zabývá péčí o vztahy s affiliate partnery a zaručuje kontinuitu podpory, kterou potřebujete. Tím získáte přístup k informacím, našim odborníkům a průmyslu svěřenských fondů díky čemu můžete nabízet trustové služby a zvýšit svou hodnotu pro Vaše zákazníky.

3 Kroky ke spolupráci?

1.

Registrujte se na bezplatné školení

2.

Uzavřete s námi smlouvu o spolupráci

3.

Zařaďte do svého portfolia klientských služeb svěřenské fondy

4.

Využívejte naše zkušenosti a know-how k rozvoji Vašeho podnikání

5 důvodů, proč jít na seminář

Pod vedením zkušených lektorů se dozvíte vše potřebné a po absolvování můžete vstoupit do affiliate programu House of trust naší společnosti.

Mimo jiné získáte:

Komu dodáváme naše řešení

Co o nás říkají affiliate partneři

Person photo

Jan Sušánka, EFA
Majitel poradenské společnosti

Spolupráci s House of Trust společnosti Svěřenská správa vnímám velmi pozitivně. Získal jsem díky tomu silné propojení s profesionály v oboru svěřenských fondů, což mí zákazníci oceňují. Naše společnost Sušánka & partneři s.r.o. se specializuje na honorované investiční poradenství a wealth management. Problematiku svěřenských fondů nechává na opravdových profesionálech, kterými odborníci z House of Trust společnosti Svěřenská správa bezpochyby jsou.

AFFILIATE PARTNER

Máte zájem se stát naším affiliate partnerem?

Podívejte se na aktuálně vypsaná školení pro affiliate partnery a registrujte se na bezplatný vzdělávací workshop.

SAMOSTATNÝ SPECIALISTA

Máte zájem podnikat v trustovém průmyslu, jako samostatný specialista, který poskytuje služby svěřenských fondů vlastním jménem?

Registrujte se Certifikační kurz Trust Management, který Vám poskytne patřičné vzdělání, dokumentaci, manuály a další potřebné know-how pro výkon Vaší činnosti.

Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter