Oznámení o akvizici společnosti Wealth Advisors Family Office do skupiny Private Wealth Group

S potěšením vás informujeme, že v rámci dynamického rozvoje aktivit i služeb společnosti Multi Family Office s.r.o., která je součástí skupiny Private Wealth Group, došlo k fúzi se společností Wealth Advisors (WA) Family Office.

Společnost se tak začlení do celé skupiny Private Wealth Group. WA Family Office se s objemem majetku pod správou 2,5 mld. CZK řadí v ČR mezi rodinnou kancelář, která se zaměřovala výhradně na poskytování finančních a investičních služeb movitým Čechům.

Po splynutí obou společností a týmů vznikne rodinná kancelář střední velikosti, která se v součtu podílí na majetkových transakcích v celkové sumě 15 mld. Kč. K rozvoji dalších služeb bude docházet pod značkou Multi Family Office a společnost se zaměří na služby movitým českým rezidentům v oblasti jejich majetkových záležitostí.

Provedené změny v obchodním rejstříku a právní účinky fúze očekáváme k 1. 4. 2022. Uvedená změna se nijak nedotýká dosavadních partnerských, obchodních nebo klientských vztahů a smluv. Sloučením vzniká specializovaná rodinná kancelář poskytující nejširší nabídku finančních a nefinančních služeb v ČR pro vzrůstající segment českých rezidentů s vysokou hodnotou čistého jmění, tzv. HNWI

Odkaz na tiskovou zprávu ZDE.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter