Oznámení o akvizici společnosti Wealth Advisors Family Office do skupiny Private Wealth Group

S potěšením vás informujeme, že v rámci dynamického rozvoje aktivit i služeb společnosti Multi Family Office s.r.o., která je součástí skupiny Private Wealth Group, došlo k fúzi se společností Wealth Advisors (WA) Family Office.

Společnost se tak začlení do celé skupiny Private Wealth Group. WA Family Office se s objemem majetku pod správou 2,5 mld. CZK řadí v ČR mezi rodinnou kancelář, která se zaměřovala výhradně na poskytování finančních a investičních služeb movitým Čechům.

Po splynutí obou společností a týmů vznikne rodinná kancelář střední velikosti, která se v součtu podílí na majetkových transakcích v celkové sumě 15 mld. Kč. K rozvoji dalších služeb bude docházet pod značkou Multi Family Office a společnost se zaměří na služby movitým českým rezidentům v oblasti jejich majetkových záležitostí.

Provedené změny v obchodním rejstříku a právní účinky fúze očekáváme k 1. 4. 2022. Uvedená změna se nijak nedotýká dosavadních partnerských, obchodních nebo klientských vztahů a smluv. Sloučením vzniká specializovaná rodinná kancelář poskytující nejširší nabídku finančních a nefinančních služeb v ČR pro vzrůstající segment českých rezidentů s vysokou hodnotou čistého jmění, tzv. HNWI

Odkaz na tiskovou zprávu ZDE.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

Volně dostupný

Jsme partnerem konference Private Family Wealth, kde je hlavním řečníkem člen 4. generace rodiny Baťa.

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Svěřenská správa je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Svěřenské správy a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu PFW.

28. 2. 2023
5 min.
Volně dostupný

Pavel Kolář moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci

Pavel Kolář, řídící partner a senior trust advisor společnosti Svěřenská správa, moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

9. 11. 2022
2 min.
————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter