Pojďme spolu něco zažít! Pozvánka na odbornou konferenci Colors of Finance.

Po třech úspěšných ročnících odborné konference Color of Finance přichází ročník čtvrtý. Tentokrát nebudeme chybět ani my. Společnost Svěřenská správa je jedním z 80 vystavovatelů z oblasti správy majetku, investic, pojištění, úvěrů, fintechových společností i vzdělávacích organizací a dalších

Pojďme spolu něco zažít!

V regionu Moravskoslezského kraje nás moc často nepotkáte a tato akce je skvělá příležitost k našemu osobnímu setkání i případnému rozhovoru. Přijďte nás navštívit! Náš stánek najdete v hale finančního veletrhu ve 3. patře ostravské multifunkční aule Gong.

Jaký bude program?

Přednášky se již tradičně zaměří na aktuality a trendy z finančního světa. Ročník 2020 bude klást důraz na panelové diskuse za účasti odborníků z oboru. Kromě toho nabídne konference pestrý program se zaměřením na produktové workshopy, vzdělání, osobní růst a rozvoj obchodních dovedností, a to pod taktovkou významných osobností a známých jmen.

Hlavním dějištěm networkingu bude finanční veletrh a nově také chill-out relaxační zóna s doprovodným programem na podporu navazování nových  kontaktů. Více si řekneme osobně u našeho stánku House of Trust Svěřenská správa u dobré kávy nebo vína!

Těšíme se na setkání s Vámi u našeho stánku.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

Volně dostupný

Jsme partnerem konference Private Family Wealth, kde je hlavním řečníkem člen 4. generace rodiny Baťa.

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Svěřenská správa je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Svěřenské správy a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu PFW.

28. 2. 2023
5 min.
Volně dostupný

Pavel Kolář moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci

Pavel Kolář, řídící partner a senior trust advisor společnosti Svěřenská správa, moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

9. 11. 2022
2 min.
————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter