Pojďme spolu něco zažít! Pozvánka na odbornou konferenci Colors of Finance.

Po třech úspěšných ročnících odborné konference Color of Finance přichází ročník čtvrtý. Tentokrát nebudeme chybět ani my. Společnost Svěřenská správa je jedním z 80 vystavovatelů z oblasti správy majetku, investic, pojištění, úvěrů, fintechových společností i vzdělávacích organizací a dalších

Pojďme spolu něco zažít!

V regionu Moravskoslezského kraje nás moc často nepotkáte a tato akce je skvělá příležitost k našemu osobnímu setkání i případnému rozhovoru. Přijďte nás navštívit! Náš stánek najdete v hale finančního veletrhu ve 3. patře ostravské multifunkční aule Gong.

Jaký bude program?

Přednášky se již tradičně zaměří na aktuality a trendy z finančního světa. Ročník 2020 bude klást důraz na panelové diskuse za účasti odborníků z oboru. Kromě toho nabídne konference pestrý program se zaměřením na produktové workshopy, vzdělání, osobní růst a rozvoj obchodních dovedností, a to pod taktovkou významných osobností a známých jmen.

Hlavním dějištěm networkingu bude finanční veletrh a nově také chill-out relaxační zóna s doprovodným programem na podporu navazování nových  kontaktů. Více si řekneme osobně u našeho stánku House of Trust Svěřenská správa u dobré kávy nebo vína!

Těšíme se na setkání s Vámi u našeho stánku.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter