Představovali jsme svěřenské fondy na konferenci FPG

Dne 17.5.2016 došlo k prvnímu formálnímu představení společnosti Svěřenská správa s.r.o. a jejích aktivit u odborné veřejnosti. Člen investičního výboru Ing. Peter Kováčik, který měl záštitu nad průběhem celé akce, zvolil pro tyto účely konferenci FPG MoneyExpo Profi, která je největší profesionální akcí ve střední Evropě.

Dne 25. 5. 2016 došlo k prvnímu formálnímu představení společnosti Svěřenská správa s.r.o. a jejích aktivit u odborné veřejnosti. Člen investičního výboru Ing. Peter Kováčik, který měl záštitu nad průběhem celé akce, zvolil pro tyto účely konferenci FPG MoneyExpo Profi, která je největší profesionální akcí ve střední Evropě.

Akci navštívilo téměř 200 odborníků z finančního trhu, kteří se díky propagačnímu stánku naší společnosti měli možnost seznámit se svěřenskými fondy a jejich praktické využití v rámci českého právního řádu. Společnost Svěřenská správa s.r.o. se tak zařadila mezi kvalifikované a důvěryhodné společnosti, které jsou autoritami v oblastech, kde působí.

Mile nás překvapil velký zájem a počet dotazů, které jsme účastníkům v průběhu akce i v následujících týdnech zodpověděli. Jako poděkování účastníkům za jejich zájem jsme na konci dne vylosovali jednoho účastníka konference, který získal od naší společnosti dvoudenní certifikační kurz svěřenského správce v hodnotě 15.800 Kč.

svěřenský fond svěřenecký fond 3

svěřenský fond svěřenecký fond 2

svěřenský fond svěřenecký fond 1

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter