Slavnostně jsme otevřeli nové kanceláře. Podívejte se, kde nás nyní najdete.

Společnost Multi Family Office s.r.o. prázdniny zakončila slavnostním otevřením nových kanceláří ve „Zlaté věži“ v dolní části Václavského náměstí. Jednatelé společnosti, a zároveň organizátoři akce měli připravený kulturní program i catering.

Ve středu 31. 8. 2022 proběhlo slavnostní otevření nových kanceláří společnosti Multi Family Office s.r.o. V prostorách mimo jiné naleznete i naši redakci Wealth Magazínu. Při openingu se nestříhala červená stuha, nýbrž se nové prostory křtily šampaňským. Jednatelé společnosti Pavel Kolář, Peter Kováčik a Radek Šiller zahájili den slavnostním proslovem. „V každé firmě nastane čas se posunout dál. Vyžaduje to poptávka, vyžaduje to typ klientů a vyžaduje to i rozvoj služeb. Považujeme proto za nutné, aby kanceláře odrážely nejen naši vizi, ale tvořily i komfortní a příjemné prostředí pro náš tým i klienty. To jsou totiž jedny z hlavních pilířů, které drží úspěšný podnik pohromadě. Nové prostory toto splňují, ať již svým uspořádáním i umístěním v lukrativní části centra Prahy,“ uvedl den Pavel Kolář.

Po projevech jednatelů a přípitku následoval hlavní program dne: Komentovaná prohlídka sbírky umění, kterou společnosti propůjčil sběratel Patrik Šimon. V prostorách Multi Family Office naleznete díla od autorů nastupující generace současného umění. Moderní umění se podle Patrika Šimona, který je také kunsthistorikem a art managerem společnosti, vyznačuje otevřeností a fluidností. Každé umění je zrcadlem své doby a může vyjadřovat nejistoty, kdy život najednou nemáme „koncentrovaný“. „Umění díky tomu expanduje do prostoru tak, jak nejsme zvyklí,“ upřesnil Patrik Šimon.

 

Komentovaná prohlídka díla

 

České umění v mezinárodním kontextu

Vlivem historických událostí je české umění stále upozaděno před tvorbou západních umělců. „České umění si stále hledá cenovou mapu. Byli jsme oddělení východním blokem. Je to paradox, ale západní umění je dražší,“ podotkl Šimon a dodal,  „Cena a hodnota jsou dvě různé kategorie. Nejsou synchronní. Hodnota nespočívá v jeho ceně. Na ceně se podílí především silný příběh a autenticita uměleckého rukopisu. Často se hodnota progresivní tvorby vepíše do její ceny, až když už je pozdě. Pro umělce samotné nebo sběratele. V tomto ohledu je investice do současného umění rizikem i dobrodružstvím zároveň, za jehož kvalitu ručí specialisté s bohatými zkušenostmi.“

Co dalšího naleznete v nových prostorách?

Kanceláře naleznete v lukrativní části Prahy, přímo v jejím centru. Nachází se ve 4. patře tzv. “Golden Tower” - zlaté věže Paláce Euro. Najdete nás na adrese Václavské náměstí 2.

Kanceláře společnost Multi Family Office sdílí s dalšími projekty skupiny Private Wealth Group. Naleznete tak zde redakci Wealth Magazínu i společnost Svěřenská správa s.r.o., nebo řídící centrum aplikace eTrust.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

Volně dostupný

Jsme partnerem konference Private Family Wealth, kde je hlavním řečníkem člen 4. generace rodiny Baťa.

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Svěřenská správa je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Svěřenské správy a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu PFW.

28. 2. 2023
5 min.
Volně dostupný

Pavel Kolář moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci

Pavel Kolář, řídící partner a senior trust advisor společnosti Svěřenská správa, moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

9. 11. 2022
2 min.
————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter