Spustili jsme nový vzdělávací program on-line Trust Academy.

Současná situace, které je ovlivněna výskytem koronavirové epidemie mění mnohá pravidla i náš pohled na svět. I my jsme se nové situaci přizpůsobili a všechny služby poskytujeme i nadále v on-line režimu.

Současná situace, které je ovlivněna výskytem koronavirové epidemie mění mnohá pravidla i náš pohled na svět. I my jsme se nové situaci přizpůsobili a všechny služby poskytujeme i nadále v on-line režimu. Poptávka po vzdělání a alternativě živých seminářů, nás vedla k vytvoření on-line Trust Academy, unikátního vzdělávacího programu pro zakladatele, beneficienty a soukromé správce svěřenských fondů.

On-line Trust Academy je náš doposud největší počin v oblasti sdílení našeho know-how, zkušeností a informací se zakládáním, správou a dohledem svěřenských fondů v ČR. Vzdělávací program je rozložen do pěti týdnů a účastníky postupně provede celým procesem založení úspěšného svěřenského fondu.

Velkou výhodu vzdělávacího programu je možnost vracet se opakovaně k jednotlivým krokům při zakládání svěřenského fondu a celý proces tak detailně nastudovat.

Všichni účastníci on-line Trust Academy se zároveň mohou těšit na zajímavé bonusy v podobě záznamů z jednotlivých ročníků konference Trust & Wealth Management, přístupu do fóra s dotazy účastníků kurzu či na bezplatnou konzultaci.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

Volně dostupný

Jsme partnerem konference Private Family Wealth, kde je hlavním řečníkem člen 4. generace rodiny Baťa.

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Svěřenská správa je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Svěřenské správy a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu PFW.

28. 2. 2023
5 min.
Volně dostupný

Pavel Kolář moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci

Pavel Kolář, řídící partner a senior trust advisor společnosti Svěřenská správa, moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

9. 11. 2022
2 min.
————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter