Spustili jsme nový vzdělávací program on-line Trust Academy.

Současná situace, které je ovlivněna výskytem koronavirové epidemie mění mnohá pravidla i náš pohled na svět. I my jsme se nové situaci přizpůsobili a všechny služby poskytujeme i nadále v on-line režimu.

Současná situace, které je ovlivněna výskytem koronavirové epidemie mění mnohá pravidla i náš pohled na svět. I my jsme se nové situaci přizpůsobili a všechny služby poskytujeme i nadále v on-line režimu. Poptávka po vzdělání a alternativě živých seminářů, nás vedla k vytvoření on-line Trust Academy, unikátního vzdělávacího programu pro zakladatele, beneficienty a soukromé správce svěřenských fondů.

On-line Trust Academy je náš doposud největší počin v oblasti sdílení našeho know-how, zkušeností a informací se zakládáním, správou a dohledem svěřenských fondů v ČR. Vzdělávací program je rozložen do pěti týdnů a účastníky postupně provede celým procesem založení úspěšného svěřenského fondu.

Velkou výhodu vzdělávacího programu je možnost vracet se opakovaně k jednotlivým krokům při zakládání svěřenského fondu a celý proces tak detailně nastudovat.

Všichni účastníci on-line Trust Academy se zároveň mohou těšit na zajímavé bonusy v podobě záznamů z jednotlivých ročníků konference Trust & Wealth Management, přístupu do fóra s dotazy účastníků kurzu či na bezplatnou konzultaci.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter