Svěřenská správa byla vystavovatelem na konferenci Colors of Finance 2021!

Dne 13.10.2021 proběhl v Ostravě další ročník konference Colors of Finance. Konference se uskutečnila v Dolních Vítkovicích v multifunkční hale Gong. Tato hala je národní kulturní památkou. Tématem konference byly nejaktuálnější novinky ze světa financí, investic, fintech, vzdělávání a osobního rozvoje.

Dne 13.10.2021 proběhl v Ostravě další ročník konference Colors of Finance. Konference se uskutečnila v Dolních Vítkovicích v multifunkční hale Gong. Tato hala je národní kulturní památkou. Tématem konference byly nejaktuálnější novinky ze světa financí, investic, fintech, vzdělávání a osobního rozvoje.

Řečníky konference byli např. Pavel Turek – přední český opinion leader v oblasti sportovního marketingu a monetizace nových sportovních odvětví, Vladimír Pikora – analytik finančních trhů, makroekonom a autor několika knih, nebo Dan Přibáň – český novinář, režisér a cestovatel nejen trabantem. Konferenci poutavým způsobem moderovala Daniela Písařovicová.

Konference se konala po několika měsíční pauze zapříčiněné koronavirovou pandemií. O to více jsme se jako vystavovatelé těšili na živé setkání s účastníky a zajímavými řečníky. Kromě nabídky našich služeb, jež přesahují do souvisejících oborů, jsme pro účastníky konference připravili také soutěž.

Výherní cenou byl 5týdenní on-line vzdělávací program Trust Academy. Ještě před ukončením konference jsme vylosovali tři výherce, kterým tímto srdečně gratulujeme.

Konference Colors of Finance byla pro nás zajímavá a inspirující. Potkali jsme spoustu zajímavých lidí, potenciálních partnerů i naše klienty. Odnášíme si skvělé dojmy a děkujeme všem, kteří se u stánku Svěřenské správy zastavili.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter