Svěřenská správa byla vystavovatelem na konferenci Colors of Finance 2021!

Dne 13.10.2021 proběhl v Ostravě další ročník konference Colors of Finance. Konference se uskutečnila v Dolních Vítkovicích v multifunkční hale Gong. Tato hala je národní kulturní památkou. Tématem konference byly nejaktuálnější novinky ze světa financí, investic, fintech, vzdělávání a osobního rozvoje.

Dne 13.10.2021 proběhl v Ostravě další ročník konference Colors of Finance. Konference se uskutečnila v Dolních Vítkovicích v multifunkční hale Gong. Tato hala je národní kulturní památkou. Tématem konference byly nejaktuálnější novinky ze světa financí, investic, fintech, vzdělávání a osobního rozvoje.

Řečníky konference byli např. Pavel Turek – přední český opinion leader v oblasti sportovního marketingu a monetizace nových sportovních odvětví, Vladimír Pikora – analytik finančních trhů, makroekonom a autor několika knih, nebo Dan Přibáň – český novinář, režisér a cestovatel nejen trabantem. Konferenci poutavým způsobem moderovala Daniela Písařovicová.

Konference se konala po několika měsíční pauze zapříčiněné koronavirovou pandemií. O to více jsme se jako vystavovatelé těšili na živé setkání s účastníky a zajímavými řečníky. Kromě nabídky našich služeb, jež přesahují do souvisejících oborů, jsme pro účastníky konference připravili také soutěž.

Výherní cenou byl 5týdenní on-line vzdělávací program Trust Academy. Ještě před ukončením konference jsme vylosovali tři výherce, kterým tímto srdečně gratulujeme.

Konference Colors of Finance byla pro nás zajímavá a inspirující. Potkali jsme spoustu zajímavých lidí, potenciálních partnerů i naše klienty. Odnášíme si skvělé dojmy a děkujeme všem, kteří se u stánku Svěřenské správy zastavili.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

Volně dostupný

Jsme partnerem konference Private Family Wealth, kde je hlavním řečníkem člen 4. generace rodiny Baťa.

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Svěřenská správa je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Svěřenské správy a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu PFW.

28. 2. 2023
5 min.
Volně dostupný

Pavel Kolář moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci

Pavel Kolář, řídící partner a senior trust advisor společnosti Svěřenská správa, moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

9. 11. 2022
2 min.
————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter