Tisková zpráva: Do affiliate programu House of Trust společnosti Svěřenská správa vstoupila první velká finančně poradenská společnost SAB Servis.

Do affiliate programu House of Trust společnosti Svěřenská správa vstoupila první velká finančně poradenská společnost SAB Servis.

Přední poskytovatel služeb v trustovém průmyslu, společnost Svěřenská správa, otevřela dne 15. května 2019 první tuzemský House of Trust. Až do tohoto data v České republice chyběla společnost, která by poskytovala komplexní služby svěřenských fondů pod jednou střechou, jako je to běžné v zahraničí. Otevřením prvního specializovaného domu na svěřenské fondy potvrdila svoji pozici lídra trhu a pokračuje ve své expanzi v oboru, jež se v Česku začal formovat před pěti lety.

Součástí obchodní strategie House of Trust je i affiliate program, který je určen především všem elitním finančním a majetkovým poradcům nebo specialistům ze souvisejících oborů, jako jsou bankéři, advokáti, notáři, atd., Účastníky programu jsou odborníci, kteří z důvodu absence času nebo odborné kvalifikace nedokážou uspokojit potřeby svých zákazníků v oblasti s významnou profesní specializací, kterou svěřenské fondy jsou.

První z řady předních finančně poradenských společností, která se rozhodla využít potenciál tohoto vzrůstajícího trhu a vstoupit do affiliate programu House of Trust, je společnost SAB Servis. Od 1. května 2019 tak mají zákazníci v síti obchodních partnerů SAB servis možnost využívat služby svěřenských fondů.

 „Affiliate program je proto ideálním řešením, pro každého odborníka, který není schopen pokrýt trustové služby vlastními silami, ale rád by měl svěřenské fondy, jako druh správy cizího majetku v nabídce služeb pro své zákazníky. Zákazníci obchodních partnerů společnosti SAB servis, tak dostanou všechny služby svěřenských fondů na jednom místě,“ uzavírá Pavel Kolář.

 

O společnosti Svěřenská správa

Přední trustová společnost se sídlem v Praze poskytuje komplexní služby související se zakládáním, správou a dohledem svěřenských fondů. Na trhu působí od roku 2014, tedy od vzniku trustového průmyslu v České republice. Za uplynulých pět let si firma vybudovala výlučné postavení na trhu svěřenských fondů a získala vynikající pověst díky znalostem, diskrétnímu přístupu a inovativnímu postoji. Stala se zosobněním moderní firmy, která odkazuje na tradici trustových společností v zahraniční, inspiruje se tamním know-how a zároveň přichází s trendy, jež odpovídají současným potřebám klientů a globální ekonomiky.

Kontakt pro novináře

Mgr. Jana Poncarová
E-mail: jana@sidimedia.cz
Mobil: 603 163 305

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter