Účastnili jsme se setkání s paní Donzelinou Barroso, ředitelkou evropské pobočky Rockefeller Philanthropy Advisors v Londýně.

Na akci a společenském večeru byl jedním z pozvaných hostů i Ing. Peter Kováčik, ředitel klientského servisu společnosti Svěřenská správa. Společenská akce se uskutečnila 4. dubna v historických prostorách Rytířského sálu Velkopřevorského paláce v Praze. Akci uspořádal známý Nadační fond Via Clarita, který je

Na akci a společenském večeru byl jedním z pozvaných hostů i Ing. Peter Kováčik, ředitel klientského servisu společnosti Svěřenská správa. Společenská akce se uskutečnila 4. dubna v historických prostorách Rytířského sálu Velkopřevorského paláce v Praze. Akci uspořádal známý Nadační fond Via Clarita, který je významným poskytovatelem nezávislého filantropické poradenství v České republice, a předním organizátorem dárcovských programů a různých filantropických projektů.

Nosnými tématy setkání byl vývoj a trendy ve filantropii v České republice, Strategická filantropie a inpact investing v ČR, a Strategická filantropie, její dopad a udržitelnost z pohledu Rockefeller Philanthropy Advisors .

Součástí akce bylo i setkání s paní Donzelinou Barroso pro individuální filantropy u kulatého stolu a diskuse na téma strategického přístupu k filantropii a investování se společenským přesahem.


                   >> FOTOGRAFIE Z AKCE <<

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter