Vydali jsme uživatelskou příručku k systému eTrust

Začátkem letošního roku jsme Vás informovali o spuštění nového revolučního systému eTrust, který se specializuje na správu majetku a svěřenských fondů.

Začátkem letošního roku jsme vás informovali o spuštění nového revolučního systému eTrust, který se specializuje na správu majetku a svěřenských fondů. Tento komplexní nástroj v sobě zahrnuje evidenční, řídící, kontrolní a informační moduly, přičemž architektura systému byla navržena s myšlenkou co nejjednodušší správy svěřenského fondu a majetku.

Těší nás, že eTrust se stal v krátké době vyhledávanou platformou nejenom mezi svěřenskými správci, ale i dalšími odborníky na správu majetku.

Aktuálně jsme upgradovali systém na vyšší verzi a vylepšili některé jeho funkce. Zároveň jsme připravili pro uživatele podrobnou uživatelskou příručku, kde najdete veškeré informace o systému, jeho funkcích a práce s ním.

Více informací o systému eTrust naleznete na našem webu v sekci www.svsp.cz/etrust nebo přímo na webové stránce systému www.etrust.cz

Aplikaci eTrust si můžete bezplatně otestovat prostřednictvím DEMO účtu, uživatelskou příručku si můžete stáhnout ZDE.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

Volně dostupný

Jsme partnerem konference Private Family Wealth, kde je hlavním řečníkem člen 4. generace rodiny Baťa.

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Svěřenská správa je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Svěřenské správy a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu PFW.

28. 2. 2023
5 min.
Volně dostupný

Pavel Kolář moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci

Pavel Kolář, řídící partner a senior trust advisor společnosti Svěřenská správa, moderoval rozhovory s osobnostmi českého byznysu na mezinárodní konferenci Private Family Wealth.

9. 11. 2022
2 min.
————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter