Virtuální sídlo fondu

Virtuální sídlo fondu, neboli poskytnutí korespondenční adresy pro správce, je služba určená správcům svěřenských fondů, kteří nechtějí do veřejné evidence uvádět svou soukromou adresu trvalého bydliště.

Společnost Svěřenská správa jako poskytovatel pronajímá správci svěřenského fondu adresu za účelem jejího zápisu do Evidence svěřenských fondů. Ta slouží jako korespondenční adresa pro komunikaci se svěřenským fondem - správcem.

Svěřenský fond nemá právní subjektivitu, tzn. nemá povahu právnické, fyzické osoby, proto nemůže mít ani sídlo a do evidencí se zapisuje adresa správce. Hlavní podstatou této služby je poskytnutí souhlasu s využíváním korespondenční adresy pro komunikaci se svěřenským fondem - správcem.

Virtuální sídlo fondu vám zajistí správu poštovních služeb a datové schránky.

Pro zvýšení vašeho komfortu můžeme správu poštovních služeb poskytovat prostřednictvím naší aplikace eTRUST. Ta vám díky delegovaným přístupům umožní vše sledovat online a v reálném čase. Více informací o systému eTRUST ZDE.

Přemýšlíte nad virtuálním sídlem vašeho svěřenského fondu?

Rádi vám poradíme.

Kontaktujte nás

Mohlo by Vás zajímat

Proč si nás vybrat?

ZKUŠENOSTI

Naše služby využili už stovky klientů s celkovou hodnotou majetku ve svěřenských fondech přes 5 miliardy korun.

DŮVĚRYHODNOST

Jsme zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců České republiky a certifikační autoritou pro odborníky působící v trustovém průmyslu.

ODBORNOST

Při tvorbě strategie svěřenského fondu a jeho správě spolupracujeme s bankami i renomovanými společnostmi z celého světa.

————   House of Trust   ————
Book Cover

100 stran
praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter